UA

  1. Промислова теплотехніка

© Інститут Газу НАН України

Україна,  03113, Київ-113, вул. Дегтярівська, 39

                                  E-mail: ig-secr@i.com.ua  

Тел.: (044) 456-44-71, факс.: (044) 456-88-30

1.1 Водонагрівальний котел баштового типу

Характеризується подовим розміщенням пальників для обігріву топкових екранів. Це забезпечує рівномірність розподілу теплових потоків у топковому просторі казана, що відповідає рівномірне утворення накипу на внутрішніх поверхнях екранних труб і зниження гідродинамічного опору казанів у порівнянні з котельними агрегатами зі стінками топки заекранованими трубчастими топковими екранами  (патент України № 66064).

 

1.2 Водонагрівальні пристрої з контактним нагріванням води

Контактне нагрівання води (продуктами згоряння газоподібного палива) забезпечує використання схованої теплоти пароутворення, завдяки чому досягається висока ефективність використання палива (КПД по QPН вище 108% за умови підігріву води до 70...80С і температурі зворотної води 45ºС). Запропоновано ефективну систему нагрівання води контактним методом і конструкцію апарата заглибного згоряння, призначеного як для нагрівання води, так і технологічних рідин (патенти України №№ 66915, 62018).

 

1.3 Жаротрубні котли

Створено конструкції комбінованих проточних водогрійних казанів для систем гарячого водопостачання з новою конструкцією конвективної поверхні нагрівання з поперечним теплообміном. Забезпечується підвищення КПД котла та зменшення витрат металу на його виготовлення за рахунок збільшення коефіцієнта теплопередачі при поперечному теплообміні на конвективній поверхні нагрівання казана з оптимальною організацією гідравлічної схеми (патенти України №№ 70412, 33774).

Технології ® Промислова теплотехніка

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ ІНСТИТУТ ГАЗУ

Співробітництво

 

Технології

 

Документи

 

Контакти

 

 

Технології  і  розробки

 

Промислова теплотехніка

Переробка палив та

мінеральної сировини

 

Екологія